
vidaXL Κουρτίνα Δαντέλας με κουρτίνες Λευκό 260 x 150 εκ Πολυεστέρας
Μοντέρνο, δωματίου
Διαστάσεις 41×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα χαμηλής σκίασης σε λευκό χρώμα με λευκό ριγέ σχέδιο, κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Το ύφασμα είναι από 100% polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει 8 τρουκς διαμέτρου 4cm κρεμάσματος για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει να περάσει στον χώρο πολύ φως. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 41 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου

41×27 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου

Voile, ίσιος, σε ραβδί

Μοντέρνο, voile, δωματίου


Μοντέρνο, δωματίου

Μοντέρνο, voile, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου


Voile

Voile

Μοντέρνο, δωματίου

Voile

Voile

Voile

Μοντέρνο, voile, σε ράγα

Voile

Μοντέρνο, voile, ίσιος



Μοντέρνο, δωματίου


41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου

140×27 εκ, voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
Voile

41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα