
Μαξιλαροθήκη από ανακυκλωμένο βαμβάκι σε ποσοστό 30%, Scenario
Βαμβάκι
Διαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη Oxford σε λευκό χρώμα με παλαιωμένο εφέ στο περιθώριο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι. Ανανεώστε την κρεβατοκάμαρα σας εύκολα και γρήγορα. Προϊόν με ετικέτα OEKO-TEX. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.16 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι

Ορθογώνιος, βαμβάκι, μονόχρομος

31×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, με φερμουάρ, μονόχρομος

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

50×70 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Βαμβάκι

33×23 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Τετράγωνος, ορθογώνιος, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα