
Μαξιλαροθήκες Vivaraise FARA
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη Oxford σε βεραμάν χρώμα με παλαιωμένο εφέ στο περιθώριο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι. Ανανεώστε την κρεβατοκάμαρα σας εύκολα και γρήγορα. Προϊόν με ετικέτα OEKO-TEX. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Depth | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.16 kg, 0.16 kg, 0.16 kg, 0.16 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Βαμβάκι
προς αποστολή σε 1 ημέρα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Παράδοση δωρεάν

Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

17×25 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα