
Απλίκα Τοίχου Viokef Maya 4196200
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε ασημί απόχρωση με 1 γυάλινο καπέλο σε γκρι χρώμα. Μπορείτε να ρυθμίσετε το ύψος και το σχήμα της με τα 2 στηρίγματα οροφής που διαθέτει. Η βάση τοποθέτησης είναι ασημί μεταλλική. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED

Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED

LED, μοντέρνο, βιομηχανικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με διακόπτη

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, μοντέρνο

Γυαλί
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα




LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα