
Απλίκα Τοίχου Homelighting 77-8328 Nickel/White
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ με κινούμενη κεφαλή. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε ασημί απόχρωση με υφασμάτινο γκρι καπέλο. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί, μέταλο, 230V
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα