
Απλίκα Τοίχου LED Eurolamp Welle 144-18025
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Eurolamp με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε χρυσό χρώμα. Διαθέτει ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 10 Watt, λευκού θερμού φωτός (3000K) και συνολικής φωτεινότητας 702Lm. Τάση: 220-240V. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα