
GLOCUSENT φωτιστικό γραφείου GLCSNTA1901 με κλιπ, τηλεχειριστήριο, έως 220lm, μαύρο
LED, μοντέρνο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε χρυσή ματ απόχρωση. Έχει γυάλινη μπάλα σε λευκό ματ χρώμα (opal). Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

LED, μοντέρνο

Με διακόπτη, πλαστικό, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, με διακόπτη

LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, για το γραφείο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, για το γραφείο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED

LED, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED

LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


Γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα




LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα