Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Φωτιστικό Δαπέδου Zambelis 22136 Sandy Black
227,29 €
Ιστορικό τιμών
- 31/3/2026 - 227,29 €
- 11/6/2025 - 227,29 €
Περιγραφή προϊόντος
Φωτιστικό δαπέδου της εταιρείας Zambelis σε μοντέρνο στυλ. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μέταλλο σε μαύρο χρώμα. Το καπέλο είναι γυάλινο με χρυσές λεπτομέρειες. Διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off μήκους 150εκ. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 8W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 220-240Volt.
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 82 cm, 82 cm, 82 cm, 82 cm |
| Total weight | 7 kg, 7 kg, 7 kg, 7 kg |
| Κατασκευαστής | Zambelis Lights |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

14,99 €
Στόρι (60x180) L-C Lagune 1950276
Ύφασμα
Σε απόθεμα
159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
49,9 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 5 Θέσεων (Φ30x90) Estia Μαύρο 01-21245
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
89,99 €97,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
19,99 €
Κορνίζα Τοίχου 10 Θέσεων (58.5x49.2) A-S Kyle 173868
Ξύλο
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
19 €
Κουρτίνα (140x295) Με Τρέσα Gofis Home Maisy Beige AW26 507/06
45×26 εκ
Σε απόθεμα
28,8 €
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
59,99 €
Πύργος Εκμάθησης Montessori (51x51x90) A-S Observation Tower 174249
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13,99 €
Κουρτίνα (135x240) Με Τρουκς A-S Paxta Celadon 201931B
Σε απόθεμα
119,99 €
Μπουφές (100x35x75) Vasagle LSC099K02
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
9,92 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
19,99 €
Ράφι Τοίχου (80x20x3.8) Vasagle LWS28BX
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
33 €
Κουρτίνα (300x295) Με Τρέσα Gofis Home Maisy White AW26 507/05
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
79,9 €
Πτυσσόμενη Κούνια Παιδική (131x80x125) Bebe Stars Cow Blue 021-181
Σε απόθεμα
79,99 €
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (Σετ 2τμχ) Vasagle LBC026B01V2
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
33,2 €
Πορτατίφ A-S Alma Black 178956
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα



























