
Κούκλα μωρό με αξεσουάρ φροντίδας - 2285G114 - 917437
Για κορίτσια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο παιχνίδι από την εταιρία Bs Toys. Κατασκευασμένο από χαρτόνι και ξύλο, είναι κατάλληλο για ηλικίες 6+ ετών. Σκοπός του παιχνιδιού είναι να εντοπίσεις την σωστή γάτα στο ταμπλό. Ρίξτε το ζάρι και τις μάρκες με τα χαρακτηριστικά της γάτας, εντοπίστε την πρώτος και κερδίστε ένα κουμπί! Ο πρώτος που θα μαζέψει όλα τα κουμπιά της γάτας του κερδίζει!
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Bs Toys |

Για κορίτσια


Για αγόρια
Σε απόθεμα




Για κορίτσια


Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια


Για κορίτσια, κούκλες, πλαστικό

Για κορίτσια

Για αγόρια


Ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κούκλες, πλαστικό

Για αγόρια
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα

Λούτρινα αρκουδάκια, ξύλο, ύφασμα
Παράδοση δωρεάν

Για κορίτσια

Για αγόρια, κιτ κατασκευής, πλαστικό
Παράδοση δωρεάν
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα