
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x28) A-S Globe Pink 195839A
Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 10,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιχνίδια μπάνιου σε πολύχρωμες αποχρώσεις από την εταιρία BabyOno. Κατασκευασμένα από σιλικόνη χωρίς BPA, φθαλικές ενώσεις, μόλυβδο, κάδμιο ή οποιαδήποτε άλλη τοξική ουσία. Με ειδικό αποσπώμενο κάτω μέρος, τα παπάκια καθαρίζονται και στεγνώνουν εύκολα, αποφεύγοντας μούχλα, βρωμιά και φθορά. Η εργονομική τους μορφή προσαρμόζεται στα μικρά χεράκια, ενισχύοντας την ανάπτυξη της λεπτής κινητικότητας και του συντονισμού χεριού-ματιού.
| Ποικιλία παιχνιδιών | Εκπαιδευτικά |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Τοποθέτηση | Στο νέρο |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 20 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | BabyOno |

Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Λούτρινα αρκουδάκια, για κορίτσια, ύφασμα
Παράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα