
Κούκλα με μουσική 32εκ.- Toy doll
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινο παιχνίδι από την εταιρία Bs Toys. Είναι κατάλληλο για ηλικίες 4+ ετών. Τοποθετήστε τις κορίνες στο πάτωμα και προσπαθήστε να τις πετύχετε με την μπάλα για να σκοράρετε.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Bs Toys |

Για κορίτσια
Σε απόθεμα


Για αγόρια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα


Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Λούτρινα αρκουδάκια, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για αγόρια, κούκλες
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κούκλες, ξύλο



Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ξύλο
Παράδοση δωρεάν


Για αγόρια, κιτ κατασκευής, ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, πλαστικό
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα