
Κουβαδάκι + Φτυαράκια Παραλίας (Σετ 6τμχ) Kiokids Jurasic Φάρμα 4312
Πλαστικό
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιχνίδια παραλίας σετ σε γαλάζιο-πορτοκαλί-εκρού χρώμα από την εταιρεία Kiokids. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Το σετ περιλαμβάνει 1 φορτηγό, 3 καλούπια σε διάφορα σχήματα, 1 φτυάρι, 1 τσουγκράνα και 1 ποτιστήρι. Ιδανικό σετ για το καλοκαιρινό παιχνίδι του μωρού σας στην παραλία. Κατάλληλο για παιδιά 18+ μηνών.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο,Πορτοκαλί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Kiokids |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια, στην άμμο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Για αγόρια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Για αγόρια



Για κορίτσια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα