
1061 Επιστρωμα 70Χ140+15 Relax
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε λευκό χρώμα και διακοσμητικά φουντάκια στις 4 γωνίες. Το ύφασμά της είναι από 100% βαμβάκι και διαθέτει κλείσιμο φερμουάρ Ανανεώστε την κρεβατοκάμαρα, το σαλόνι, το γραφείο, και όποιον άλλο χώρο επιθυμείτε, εύκολα, γρήγορα και οικονομικά με μία διακοσμητική μαξιλαροθήκη.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.19 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



Βαμβάκι

50×70 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Τετράγωνος, βαμβάκι, μονόχρομος


50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Με φερμουάρ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ

50×70 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα