
Παιδικό Σετ Φαγητού 2τμχ Matchstick Monkey Plate & Bowl Green
Από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σιλικόνης ενσωματωμένο σε αντιολισθητικό σουπλά από την εταιρεία Matchstick Monkey. Προάγει την αυτοτροφοδοσία και λόγω της μεγάλης επιφάνειας αποτρέπει τις διαρροές τροφίμων εκτός σουπλά . Έχει μπλε χρώμα και είναι κατασκευασμένο από ανθεκτική σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα. Δεν περιέχει ΒPA και τοξικά και είναι φιλικό προς το περιβάλλον. Διαθέτει την αντιμικροβιακή τεχνολογία BioCote®, που βοηθάει στο να παραμένει υγιεινό και καθαρό. Κατάλληλο για πλύσιμο στο πλυντήριο, για φούρνο μικροκυμάτων και για ψυγείο. Για ηλικίες 9+ μηνών και άνω.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Ποικιλία | Σουπλά |
| Width | 27 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Matchstick Monkey |

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά σετ, μπαμπού, από σιλικόνη


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, παιδικά μπολ, πλαστίκο
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σουπλά
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ανοξείδωτο ατσάλι



Παιδικά σετ, παιδικά μαχαιροπίρουνα, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα