
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ στρογγυλές σφραγίδες ζαχαροπλαστικής από την εταιρεία Scrap Cooking. Είναι κατασκευασμένες από ξύλο οξιάς και έχουν χαραγμένα διάφορα Χριστουγεννιάτικα σχέδια: χιονονιφάδα, έλατο και "home made". Κάντε ανάγλυφη τη ζύμη σας για τα χριστουγεννιάτικα μπισκότα χρησιμοποιώντας αυτές τις ξύλινες στάμπες. Νόστιμα χριστουγεννιάτικα μπισκότα με διασκεδαστικά γιορτινά σχέδια.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Scrap Cooking |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα