
Στολίδι Χριστουγεννιάτικο (Φ35) A-S Arabesque 192406
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σετ 8 τεμαχίων με σχήμα χιονονιφάδας σε χρυσό χρώμα. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό με γκλίτερ στην επιφάνεια. Αναδείξτε τον στολισμό του χριστουγεννιάτικου δέντρου σας με στολίδια που εντυπωσιάζουν και ξεχωρίζουν.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.055 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για δέντρο

Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ, για δέντρο

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Ξύλο, που λάμπουν, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, για δέντρο

Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για δέντρο

Πλαστικό, για δέντρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα