
Τσέρκι Ζαχαροπλαστικής (35x21) Scrap Cooking Γοργόνα SCC-1994
Μέταλο, για διαμόρφωση τροφίμων, για γλύκα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τσέρκι ζαχαροπλαστικής σε σχήμα τάρανδου της εταιρείας Scrap Cooking. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0. Ιδανικό για να φτιάξετε κέικ, παντεσπάνι, να κόψετε μπισκότα ή ότι άλλο επιθυμείτε.
| Μοτίβο | Χριστουγεννιάτικο |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Τύπος | Για διαμόρφωση τροφίμων |
| Width | 40 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Scrap Cooking |

Μέταλο, για διαμόρφωση τροφίμων, για γλύκα
Σε απόθεμα


Σιλικόνη
Σε απόθεμα

Σιλικόνη, για παγωτό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μέταλο, για διαμόρφωση τροφίμων, για γλύκα
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Σιλικόνη, για παγωτό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σιλικόνη
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό
Σε απόθεμαΣιλικόνη
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα