
Τσέρκι Ζαχαροπλαστικής (35x21) Scrap Cooking Γοργόνα SCC-1994
Μέταλο, για διαμόρφωση τροφίμων, για γλύκα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τσέρκι ζαχαροπλαστικής σε σχήμα φλαμίνγκο της εταιρείας Scrap Cooking. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0. Ιδανικό για να φτιάξετε, κέικ, παντεσπάνι, να κόψετε μπισκότα ή ότι άλλο επιθυμείτε.
| Υλικό | Μέταλο |
|---|---|
| Τύπος | Για διαμόρφωση τροφίμων, Για γλύκα |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Scrap Cooking |

Μέταλο, για διαμόρφωση τροφίμων, για γλύκα
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικη, μέταλο, για διαμόρφωση τροφίμων
Σε απόθεμα
Σιλικόνη, για παγωτό
Σε απόθεμα
Σιλικόνη
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σιλικόνη, για παγωτό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σιλικόνη
Σε απόθεμα


Σιλικόνη
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σιλικόνη
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα