
ΣΕΤ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ 2 ΤΕΜ. KENTIA - LELA 19 (ΣΩΜΑΤΟΣ & ΠΡΟΣΩΠΟΥ)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό runner που θα χαρίσει μια ζεστή νότα στο κρεβάτι σας. Το ύφασμα της επάνω πλευράς είναι βελουτέ από 100% Polyester, ενώ το κάτω ύφασμα είναι πολυεστερικό ματ για να μην γλιστράει. Έχει σκούρα γκρι απόχρωση και διακοσμητικά κρόσσια στις 4 γωνίες.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.12 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

140×180 εκ
Σε απόθεμα

47×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα


Καπιτονέ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


47×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα