
Χαρτοπετσετοθήκη (19.5x19.5x4) Estia Allure 01-24765
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση/σουπλά κατσαρόλας από την εταιρεία εstia. Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας bamboo σε μπεζ χρώμα και μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι με επίστρωση πούδρας για μεγάλη αντοχή. Δεν γλιστράει και προστατεύει τις επιφάνειες από την θερμότητα.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Μπεζ |
| Material | Bamboo,Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

