
Χαλί (160x230) Royal Carpet Sherazad 8349 Ivory
160×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής από τη σειρά Sherazad της εταιρείας Royal Carpet με έθνικ σχέδιο. Ξεχωρίζει για την υψηλή πυκνότητα, την αντοχή στο χρόνο και τη σωστή εφαρμογή του. Είναι απαλό και γυαλιστερό, αντέχει περισσότερο στη φθορά και τους λεκέδες. Καθαρίζεται ευκολότερα, μιας και οι τρίχες και η σκόνη δεν μπορούν να κολλήσουν εύκολα στις ίνες. Είναι σε εκρού-μπεζ και μπορντώ αποχρώσεις. Χαρακτηριστικά χαλιού: 1.500.000 κόμποι/τ.μ., ύψος πέλους 11mm, αντιαλλεργικό, αντιστατικό, πλενόμενο.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 200 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Μπορντώ,Εκρού |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
75×25 εκ, περσικό, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×10 εκ
Σε απόθεμα
67×25 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα


200×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα