
Χαλί (250x300) Royal Carpet Olympia 8595E Red
250×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η συλλογή Olympia προσφέρει οικονομικά ακρυλικά χαλιά σε κλασικά σχέδια και κλασικές αποχρώσεις. Διατίθενται σε μια πολύ μεγάλη διαστάσεων ώστε η Royal Carpet σίγουρα να χωρέσει και στο δικό σας σπίτι! Χαρακτηριστικά χαλιού: 380.000 κόμποι/τ.μ., ύψος πέλους 10mm, αντιαλλεργικό, αντιστατικό, πλενόμενο.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 200 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπορντώ |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

250×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα

75×25 εκ, περσικό, σπιτικό
Σε απόθεμα
100×20 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Σε απόθεμα
67×25 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×10 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα