
ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗ ΒΑΜΒΑΚΟΣΑΤΕΝ Stripes 157 50Χ70 Purple-Grey Cotton 100%
Ορθογώνιος, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη φάκελος σε μπλε-γκρι χρώμα και ριγέ σχέδιο από την εταιρία Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι με σατέν υφή 200 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συσκευασία Polybag.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Σατέν |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Γκρι |
| Material | 100% Βαμβακοσατέν |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Ορθογώνιος, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ρίγες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ


45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, βαμβάκι

Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

40×40 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα