
NAVA Παιδικό δοχείο φαγητού ισοθερμικό στρογγυλό "We Care" κίτρινο 400ml 10-007-004
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτηράκι για τα βρέφος με την αγαπημένη Σόφι την καμηλοπάρδαλη. Είναι κατασκευασμένο από πολύ απαλή στο άγγιγμα, αντιολισθητική και αύθραστη σιλικόνη σε λαχανί απόχρωση. Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων και μπαίνει στον φούρνο μικροκυμμάτων. Κατάλληλο για ηλικίες 6+ μηνών.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λαχανί |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Sophie The Giraffe |

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά σετ, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα