
Πιρούνι-Μαχαίρι-Κουτάλι (Σετ) Petit Monkey PTM-CS12 Green
Παιδικά μαχαιροπίρουνα, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ φαγητού σε κίτρινες-λαχανί-σομόν αποχρώσεις και σχέδιο την καμηλοπάρδαλη Σόφι. Είναι κατασκευασμένα από 100% πολύ απαλή στο άγγιγμα, αντιολισθητική και αύθραστη σιλικόνη. Απολετεί μία ασφαλή λύση για να μάθει να τρώει το παιδί σας μόνο του, χωρίς τον κίνδυνο τραυματισμού ή ζημιάς. Το σετ περιλαμβάνει 1 πιάτο, 1 μπολ, 1 ποτήρι και ένα κουτάλι. Μπορείτε να τα παίρνετε μαζί σας παντού. Πλένονται στο πλυντήριο πιάτων και μπαίνουν άφοβα στον φούρνο μικροκυμμάτων. Κατάλληλο για ηλικίες 6+ μηνών.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο,Ροζ,Λαχανί |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Sophie The Giraffe |

Παιδικά μαχαιροπίρουνα, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σουπλά
Σε απόθεμα






Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά πιάτα, πλαστίκο



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά μπουκάλια, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα






Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα