
Ποτήρια Κονιάκ Κολωνάτα 400ml (Σετ 4τμχ) S-D 154779
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια για πότο gin διάφανα με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχει χωρητικότητα 700ml. Ιδανικά ποτήρια για κοκτέιλ με τζιν ή aperol.
| Είδος ποτηριών | Για κοκτέιλ |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Για νερό
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Για κοκτέιλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα