
35,1 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια κονικάκ διάφανα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν χωρητικότητα 400ml. Ιδανικό ποτήρι για το ποτό σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1.05 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για κοκτέιλ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Για κοκτέιλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Σετ
Σε απόθεμα



Για κοκτέιλ, σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα