
48,96 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια κρασιού κολωνάτα διάφανα με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν χωρητικότητα 740ml. Ιδανικό ποτήρι για το κρασί σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Για κοκτέιλ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ
Σε απόθεμα



Για νερό
Σε απόθεμα



Για νερό
Σε απόθεμα


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για κοκτέιλ, σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ







Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα