
230,99 €
Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά Signes Grimalt Άγγελος 4U
Άγγελος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό δεντράκι κατασκευασμένο από ξύλο. Σε μπεζ και γκρι αποχρώσεις με αστεράκια και κουκουνάρια. Συνδυάστε το με χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά, τραπεζομάντηλα, τραβέρσες κ.α. για να ολοκληρώσετε την χριστουγεννιάτικη διακόσμηση του σπιτιού σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Άγγελος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν





Πλαστικό
Σε απόθεμα








Ξύλο, γυαλί, άγγελος
Σε απόθεμα






Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα