
Χριστουγεννιάτικος Άγιος Βασίλης (24x10x45) A-S 199184
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό Άγιος Βασίλης σε κόκκινο-λευκό χρώμα με μαύρες-πράσινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα με σύνθεση 100% Polyester και έχει μέρη από πλαστικό. Ιδανικός για να στολίσει την κουζίνα ή το τραπέζι των γιορτών, φέρνοντας χαμόγελα σε μικρούς και μεγάλους.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 3 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.18 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, άγγελος
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα




















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα