
Παιδικό Μαξιλαρι Αντιαλλεργικό Μαλακό (50x70) La Luna Antibacterial Super Soft Σιλικόνης
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό μαξιλαράκι για το προσκέφαλο των μωρών σε ιβουάρ χρώμα από την εταιρεία Bbluv. Είναι κατασκευασμένο από μαλακό, βαμβακερό ζέρσεϊ. Είναι ιδανικό για την ανακούφιση της πίεσης στο πίσω μέρος του κρανίου και υποστηρίζει τον λαιμό του μωρού, κρατώντας το ευθυγραμμισμένο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο κρεβάτι αλλά και στο ρηλάξ, στο καθισματάκι αυτοκινήτου, κούνια, καροτσάκι και χαλάκι δραστηριοτήτων. Προτείνεται από παιδίατρους και ειδικούς υγείας για να αποτρέπεται η πλαγιοκεφαλία.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Depth | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Bbluv |

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι, μικροΐνες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

30×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


40×60 εκ
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Ορθογώνιο, βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα