
KIKKA BOO ΜΑΛΑΚΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΜΕ ΑΦΡΟ ΜΝΗΜΗΣ AIRKNIT GREY 31106010143
Πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×4 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό μαξιλάρι από την εταιρεία Cangaroo κατάλληλο για χρήση στην κούνια, το λίκνο, το καρότσι και όπου αλλού επιθυμείτε. Στηρίζει την πλάτη και το κεφαλάκι του μωρού σας χωρίς να το πιέζει ενώ ταυτόχρονα προστατεύει από την πλαγιοκεφαλία. Κατασκευασμένο από memory foam που προσφέρει μέγιστη άνεση και στήριξη. Εξωτερικά διαθέτει υποαλλεργικό κάλυμμα από 65% polyester - 35% βαμβάκι που δεν ερεθίζει το ευαίσθητο δέρμα του μωρού σας και επιτρέπει την ροή του αέρα. Κατάλληλο από την γέννηση.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 4 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 65% Polyester 35% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Cangaroo |

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα


59×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας



30×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
60×45 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

39×39 εκ
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
30×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα