
Φωτιστικό Επιδαπέδιο Aca ML127022FBK QUADRO Λευκό (White)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 3 eshops σε εύρος τιμών από 139 € έως 173,05 €:
Φωτιστικό δαπέδου φωτιστικό της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. O σκελετός είναι κατασκευασμένος από μέταλλο σε μαύρο χρώμα. Φέρει 2 γυάλινες μπάλες και βάση από μάρμαρο. Διαθέτει μαύρο καλώδιο από PVC μήκους 230εκ. με διακόπτη ON/OFF. Τύπος ντουί: 2xE14 και θέσεις για 2 λαμπτήρες έως 25W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται). Μέγιστη διάμετρος λαμπτήρα Φ3.5εκ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 54 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 7 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα