
Φωτιστικό Επίτοιχο Aca TF20831WB NISYROS Μαύρο Ματ (Black Mat)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 3 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα σε μαύρο χρώμα και ψάθα ρατάν. Εσωτερικά ο σκελετός είναι μεταλλικός. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 10W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , 230V
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα