
Φωτιστικό πλαφονιέρα γκρι με σκίαστρο για λάμπα G9 230V στρογγυλό αλουμινίου στεγανό IP54
230V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Aca Decor σε σχήμα διαστημόπλοιου. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο και οροφή. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF σε λευκό και μπεζ χρώμα. Διαθέτει ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 5.5Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 385Lm. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

230V
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα





LED


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα



8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα