
Απλίκα Maytoni Erich 2φωτη-Ορείχαλκος
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Eurolamp με μοντέρνο σχεδιασμό. Ο σκελετός είναι μεταλλικός. Έχει υφασμάτινα στοιχεία σε γκρι αποχρώσεις. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 15W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 220-240V. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1.7 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Μέταλο, κρύσταλλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα




LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σκανδιναβικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μέταλο, μοντέρνο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
