
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πανάκι παρηγοριάς - μασητικό σε γαλάζιο χρώμα από την εταιρεία Minene. Το μασητικό είναι κατασκευασμένο από σιλικόνη ενώ το πανάκι από bamboo. Το μπαμπού είναι ένα φυτό πολύ φιλικό προς το περιβάλλον καθώς η καλλιέργεια του δεν απαιτεί τη χρήση λιπασμάτων και φυτοφαρμάκων. Έχει μεταξένια, απαλή υφή και υποαλλεργικές ιδιότητες. Απορροφά την υγρασία και τη διατηρεί μακριά από το δέρμα, παρουσιάζοντας 30% περισσότερη απορροφητικότητα από το βαμβάκι. Ιδανικό για να καταπραΰνει τα ερεθισμένα ούλα και ανακουφίζει τα βρέφη από τον πόνο στα δοντάκια κατά την περίοδο οδοντοφυΐας.
| Υλικό | Ύφασμα, Πλαστικό |
|---|---|
| Ποικιλία | Αρκουδάκια ύπνου |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Minene |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα