
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πανάκι παρηγοριάς-ντουντού σε γκρι χρώμα και σχέδιο ζωάκι από την εταιρεία Kiokids. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester που το καθιστά ιδιαίτερα απαλό και μαλακό. Το μαλακό ζωάκι που διαθέτει στο πάνω μέρος, θα διεγείρει τις αισθήσεις τις όσφρησης και της αφής του μικρού σας. Μπορείτε να το εμποτίσετε με το άρωμα σας ώστε να σας αισθάνεται πάντα κοντά το μωρό σας και να νιώθει ασφάλεια και άνεση, ιδιαίτερα κατά την διάρκεια του ύπνου. Κατάλληλο από την γέννηση.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Αρκουδάκια ύπνου |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 23 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Kiokids |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα