
vidaXL Βιβλιοθήκη Καφέ Δρυς 160x28,5x136,5 εκ. Επεξεργασμένο Ξύλο
Ξύλο
Διαστάσεις 92×47×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Ραφιέρα δαπέδου με ροδάκια και βιομηχανικό στυλ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε βιβλία, διακοσμητικά και ότι άλλο επιθυμείτε. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 47 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υψος: | 92 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 47 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 92 cm |
| Total weight | 10 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο

80×77×30 εκ, τεκτονία, βιομηχανικός


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Βιομηχανικός, ξύλο




97×40×14 εκ
Σε απόθεμα
Βιομηχανικός, ξύλο

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βιομηχανικός, ξύλο

Ξύλο

182×124×26 εκ, μοντέρνο, ίσιος

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


172×56×38 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά


Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

149×80×33 εκ, ρουστίκ , βιομηχανικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

176×103×30 εκ, μοντέρνο, ίσιος

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα