
Ραφιέρα Δαπέδου 3 Θέσεων (60x29.5x76.5) F-V Come 212853
77×60×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 142×60×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιδαπέδια ραφιέρα με 4 ράφια κατασκευασμένη από ξύλο πεύκου και MDF. Ιδανική για να τοποθετηθεί στη κρεβατοκάμαρα ή στο σαλόνι και να δώσει ένα μοντέρνο ύφος, τακτοποιώντας παράλληλα τα βιβλία και τα διακοσμητικά σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως βοηθητικό έπιπλο κουζίνας για την οργάνωση τροφίμων ή άλλων χρηστικών ειδών. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 142 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 142 cm |
| Total weight | 11.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | MDF,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

77×60×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ίσιος, βιομηχανικός, μέταλο
Σε απόθεμα
10×113×56 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
21×132×38 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
17×75×35 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

155×45×11 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
11×58×41 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
8×170×24 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


104×102×33 εκ, μοντέρνο, πεύκο



Ξύλο
Σε απόθεμα

Γωνιακός, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
23×102×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

15×71×36 εκ, ίσιος, βιομηχανικός
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα