
Stewehome Μεταλλικός ασύρματος καθρέφτης με LED και σχέδιο πεταλούδας Κίτρινο 90x50 cm
90×50 εκ, άτυπη, επιτοίχια
Διαστάσεις 11×90 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χολ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από ξύλο έλατου σε φυσική απόχρωση και μοντέρνο στυλ. Το πίσω μέρος είναι από MDF_E1 και διαθέτει μεταλλικό γάντζο για να τον κρεμάτε. Η συνολική διάμετρος του καθρέφτη είναι 88εκ. ενώ ο καθρέφτης έχει διάμετρο 38εκ. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 11 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 90 cm |
| Depth | 90 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 5.81 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

90×50 εκ, άτυπη, επιτοίχια


50×90 εκ, μοντέρνο, άτυπη

120×78 εκ, μοντέρνο, άτυπη
Σε απόθεμα
120×50 εκ, μοντέρνο, οβάλ



Ανατολίτικο

Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
43×56 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

110×190 εκ, μοντέρνο, άτυπη

80×90 εκ, μοντέρνο, άτυπη


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

180×80 εκ, άτυπη, ανεξάρτητα

Με πλαίσιο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


118×76 εκ, μοντέρνο, άτυπη

Μοντέρνο

90×60 εκ, στρογγυλή, επιτοίχια

Με πλαίσιο

95×93 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×41 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα