
Επιτραπέζιος Καθρέφτης Με Led (20.2x8.5x20.2) K-M 170484310
20×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιος καθρέφτης με φωτισμό Led ιδανικός για το μακιγιάζ σας. Είναι κατασκευασμένος από bamboo σε φυσική απόχρωση. Ο καθρέφτης είναι περιστρεφόμενος. Ανάβει με κουμπί αφής και έχει 3 εντάσεις φωτός. Φορτίζει με USB type B. Χρόνος φορτιστής 4 ώρες.
| Πλάτος: | 7 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 23 εκ |
| Width | 7 cm |
|---|---|
| Depth | 23 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.98 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

20×20 εκ
Σε απόθεμα
20×2 εκ
Σε απόθεμα





18×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


27×18 εκ
Σε απόθεμα

20×18 εκ
Σε απόθεμα



















15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα