
45 €
Θήκη Για Χαρτομάντηλα Pam & Co 120-403 Black Matte
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για τις μπατονέτες κατασκευασμένο από διάφανο πλαστικό. Τοποθετείτε της μπατονέτες από το πάνω μέρος ανοίγοντας το καπάκι και βγαίνουν από κάτω ώστε να μην σκονίζονται.
| Τύπος | Για καλλυντικά και μακιγιάζ |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα