
Κάλυμμα Στρώματος Καπιτονέ (120x200+35) Hotel 100%Microfiber Με Φάσα 4200043
11×120×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 11×160×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπιτονέ επίστρωμα 160x200+35 ξενοδοχειακού εξοπλισμού για να ενισχύσετε τη διάρκεια ζωής των στρωμάτων. Το ύφασμα της επιφάνειας είναι 100% microfiber, καπιτοναρισμένο με λέιζερ για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής. Διαθέτει περιμετρική φάσα για σταθερότητα. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Υψος: | 11 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

11×120×200 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

110×200 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
180×200 εκ

80×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ

160×200 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ, μαλακό (H1), μέτριο σκληρή (H3)

110×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ, με ελατήριο

100×200 εκ, αφρώδης, ύψος
Σε απόθεμα

120×200 εκ
Σε απόθεμα
Με ελατήριο

160×200 εκ

80×200 εκ
Σε απόθεμα
90×190 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μέτριο σκληρή (H3)

90×200 εκ, μαλακό (H1), μέτριο σκληρή (H3)





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
