
Κάλυμμα Στρώματος Καπιτονέ (160x200+35) Hotel 100%Microfiber Με Φάσα 4200046
11×160×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 11×120×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπιτονέ επίστρωμα 120x200+35 ξενοδοχειακού εξοπλισμού για να ενισχύσετε τη διάρκεια ζωής των στρωμάτων. Το ύφασμα της επιφάνειας είναι 100% microfiber, καπιτοναρισμένο με λέιζερ για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής. Διαθέτει περιμετρική φάσα για σταθερότητα. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Υψος: | 11 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

11×160×200 εκ
Σε απόθεμα



90×200 εκ






Μαλακό (H1)
Σε απόθεμα


90×200 εκ

90×200 εκ

90×200 εκ

90×200 εκ


90×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
110×200 εκ
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα


160×200 εκ, μαλακό (H1)
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα