
Κάλυμμα Στρώματος Μονό (100x200+25) Καπιτονέ Whitegg KS02
100×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αδιάβροχο κάλυμμα στρώματος της εταιρείας Whitegg. Το ύφασμα είναι πετσετέ από 100% βαμβάκι με αδιάβροχη επένδυση από 100% πολυουρεθάνη. Διατηρεί καθαρό το στρώμα και το προστατεύει από τυχόν λεκέδες.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

100×200 εκ
Σε απόθεμα

90×26 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


110×28 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×200 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
100×200 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα










Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

80×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×190 εκ, διάμετρος

90×200 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα