
Καρέ 2 Όψεων Silk Fashion BG18 Petrol/Grey
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά διπλής όψης από την εταιρεία Silk Fashion με laser cut σχέδιο, σε πετρόλ χρώμα από την μια μεριά και γκρι από την άλλη. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυεστερικό ύφασμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Πετρόλ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα


30×80 εκ, οβάλ, ύφασμα

45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
9×7 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Σε απόθεμα
Οβάλ, ύφασμα, μονόχρομο

45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
30×80 εκ, ύφασμα, μονόχρομο

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, μονόχρομο, σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
80×30 εκ, οβάλ, ύφασμα

40×110 εκ, ύφασμα, διάμετρος

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα

40×95 εκ, ορθογώνιο, κύκλος

10×10 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Λουλουδάτο, ορθογώνιο, ύφασμα

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×48 εκ, οβάλ, ύφασμα

Ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα