
Τραβέρσα (45x170) Silk Fashion BG17-5
36×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο από την εταιρεία Silk Fashion σε γαλάζιες αποχρώσεις. Διακοσμείται περιμετρικά με διπλή φάσα και αζούρ. Η σύνθεσή του είναι 100% βαμβακερή και το καθιστά ανθεκτικό και όμορφο κατά το στρώσιμο. Θα στολίσει και συγχρόνως θα προστατεύσει το τραπέζι σας δίνοντας μία μοναδική πινελιά στην αισθητική του χώρου σας. Ταιριάξτε το τραπεζομάντηλο με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα αρμονικό αποτέλεσμα και μία ολοκληρωμένη διακόσμηση.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×26 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×26 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα![Τραπεζομάντηλο Κουζίνας 140Χ180 Doris Grey ]C120002526](https://static.biano.gr/i/product/285-285/5a/78/5a/a00cd60f93ffc0c6605292d708a4bb3c0feb4a28-trapezomantelo-kouzinas-140ch180-doris-grey-c120002526.jpg)
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

36×26 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, ορθογώνιο


Κεντημένο, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×44 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×26 εκ, διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×37 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
27×4 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα