
Σουπλά 2 Όψεων Silk Fashion BG18 Brown/Sand
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά διπλής όψης από την εταιρεία Silk Fashion με laser cut σχέδιο, σε γκρι χρώμα από την μια μεριά και λιλά από την άλλη. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυεστερικό ύφασμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Λιλά,Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
PVC
Σε απόθεμα
34×48 εκ, μπαμπού, ύψος

45×33 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

100×33 εκ, ορθογώνιο, ύφασμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Φελλός
προς αποστολή σε 1 ημέρα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ

38×38 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
100×33 εκ, ορθογώνιο, ύφασμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41 εκ, PVC
Σε απόθεμα
3×45 εκ, PVC
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×33 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα