
Κάλυμμα Στρώματος Μονό (100x200+35) Καπιτονέ Rythmos 130
100×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρατήστε το στρώμα σας καθαρό από λεκέδες και σκόνες με ένα από τα επιστρώματα της Rythmos με λάστιχο και φούστα. Ύφασμα από 50% βαμβάκι και 50% polyester, 160 κλωστών. Προσφέρει πλήρη προστασία και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής στο στρώμα σας.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα

120×200 εκ
Σε απόθεμα

80×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
110×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×28 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα


100×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
110×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
100×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα